Meridyen Genç’ten Yepyeni Bir Seminer Dizisi: “Bir de Buradan Bak!”

Sanırım sen de bizdensin. Şu her zaman ” Ya, biz hiç mi bir şey katmadık bu bilim- sanat dünyasına?” diyenlerden. İşte sırf bunu dert edenler için bir program yaptık. Bir de bizim taraftan bakmaları için!
Ve şimdi sıra sende!
Bize katılmaya ve köklü tarihimizi diriltmeye ne dersin?

Meridyen Derneği, Meridyen Genç çatısı altında, nitelikli gençlerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla yaptığı etkinliklere bir yenisini daha ekliyor.

Meridyen, İslam dünyasının dünya kültürüne, sanatına ve bilimine katkıları konusunda gençlerin bilinçlerini arttırmaya yönelik bir program sunuyor.

Program dahilinde; İslam dünyası olarak, bilim ve sanat alanına katkılarımız ve bu alanlarda kaydettiğimiz başarılar ele alınacaktır. İstanbul’un farklı akademilerinden konuşmacıların katılımıyla gerçekleşecek olan 4 haftalık programla, öğrencilerin hem genel kültür anlamında hem de akademik olarak aydınlatılması hedeflenmektedir.

Programa katılan gençlerimizin geri dönüşleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, gelecek dönem için bu seminer dizisinin devamı niteliğinde, daha ayrıntılı ve uzun bir program oluşturulması amaçlanmaktadır.

* Program 15 – 25 yaş arasındaki gençlere yöneliktir. Katılım kontenjanla sınırlıdır.Programa katılım için e-posta yoluyla [email protected]  adresine kayıt yapılacaktır. Başvuruda şu bilgiler yer almalıdır: Adı Soyadı, Doğum Tarihi, Eğitim Durumu, Okul (Fakülte, Bölüm, Sınıf), İletişim Bilgileri (Telefon ve E-posta).

Katılım ücretsizdir.