Sonpeygambercocuk.info Mayıs Ayı Bülteni

Sonpeygambercocuk.info Mayıs ayında yine dopdolu bir içerikle karşılıyor bizleri.

Hadis Albümü (Peygamberim ve Ben)

Hayalci kız
Barbunya’nın en büyük tutkusu resim çizmektir. Gece gündüz elinde fırça ile dolaşır. Kim ne derse desin aldırmaz, o boş bulduğu her yere rengarenk resimler çizer, çizer, çizer. Ta ki yorgunluktan uyuyakalıncaya kadar. Yine bir gece resim çizerken uykuya dalar. Rüyasında kendisini, Peygamberimiz’in hadislerine götüren dört kapı çizdiğini görür. Kapıları yavaşça aralayarak içeri girer. Ve bilin bakalım onu neler bekler!

Tık Tık

Sonpeygambercocuk.info müdavimleri, bu ay yepyeni bir kahraman ile tanışacak.

Sitemizin yeni kahramanı Tık Tık, seyahat etmeye bayılır. Siz dünyanın dört bir köşesinden www.sonpeygambercocuk.info ‘ya tıklayınca, O da harekete geçer. Sizin yaşadığınız ülkeleri ziyarete çıkar. Sonpeygamber.info çocuk sitesine Türkiye’den sonra en çok Almanya’dan girişler olmaktadır. Bu nedenle Tık Tık ilk ziyaretini  Almanya’ya yaptı. Bakalım bize ne anlatacak?

Haydi yarışalım

Hiçbir yarışma bu kadar zevkli olmamıştı! Sizler tarafından büyük ilgiyle karşılanan Sahabe Albümü, şimdi bilgi yarışması ile sitemizde. Soruları doğru yanıtlayın, kazandıkça bir sahabenin evini tamamlayın. Tıklayın öğrenin.

Dünyanın En Akıllı Sitesi

Sitemize hergün onlarca çocuktan mesajlar geliyor. Her ay bunlardan bir tanesini sizlerle paylaşıyoruz.

Hacer Turhan: Merhaba
ben Hacer. Bu siteyi çok seviyorum. Ayrıca arkadaşlar, bu site sadece ödev için değil, eğlenmek ve öğrenmek için oluşturulmuş bir site. Bence bu site dünyanın en akıllı sitesi. Eğlenceli ve bilgi dolu. Herkese tavsiye ederim.